Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
Divadelný workshop zameraný na formovanie profesionálnej emočnej sebaregulácie u mladých divadelníkov. Patrí do cyklu divadelných dielní: Herec a priestor.
Fotogaléria
Názov podujatia
EMOCIONÁLNA SLOBODA II, III.

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
28.06.2021 - 29.06.2021

Popis projektu

Ponúkame Vám 2 divadelné workshopy, EMOCIONÁLNA SLOBODA II., III. pod vedením lektora z Ukrajiny, ktorý bude online. Cieľom je formovanie profesionálnej emočnej sebaregulácie u mladých divadelníkov, odstránenie emocionálnych a telesných zábran, formovanie empatie, rozvoj emočnej sebaregulácie, rozvoj profesionálneho sebauvedomenia, formovanie vnútornej emočnej slobody, integrácia emocionálnej, fyzickej a duševnej sféry, rozvoj emočnej expresivity.

 

Emocionálna sloboda II.-  Integrácia emócií, tela, mysle (lokalizácia emócií v tele, dýchanie a emócie, vstup do výstupu z emočného stavu, kognitívne zákazy prežívania a prejavovania emócií, empatia)

 

Emocionálna sloboda III. Vývoj emocionálneho prejavu (rebríček emócií, telesné prejavy emócií, maska - emócia, držanie tela - emócia, gesto - emócia, hlasová emócia).

 

LEKTOR : Yurij Paskar, z Rivne z Ukrajiny. Základom metódy práce lektora je výskum a odhalenie psychologických základov herectva, fyzickej a duševnej interakcie a obnovenie primárnej prirodzenosti. Venuje sa hereckej psychotechnike na základe moderných psychologických postupov.

 

 

Forma a podmienky účasti: Podmienkou je prítomnosť všetkých účastníkov v jednom priestore a lektor bude online, tlmočenie z ukrajinčiny do slovenčiny bude zabezpečené. Účastníci budú vo veľkej výstavnej sále v KOS v Nitre všetci spolu, pri zachovaní všetkých aktuálnych pandemických opatrení.

 

Maximálny počet účastníkov 15.

 

 

Trvanie : 9.00 do 12.30

 

Vstup bez poplatku.

Registrácia a vyplnenie prihlášky je záväzné.

 

 

 

28.6. 2021   9,00-12,30

29.6. 2021   9, 00-12, 30 

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €