Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Stále je čo objavovať

Krátky opis
Aktivita má charakter workshopu zameraného na prácu s tradičnými technikami.
Fotogaléria
Názov podujatia
Maľovanie na textil

Miesto konania / kraj
Humenné / Humenné

Termín konania
03.07.2021

Popis projektu

Aktivita  Maľovanie na textil kašou nazývanou „pap“ (prvý krok pri výrobe modrotlače) má charakter workshopu zameraného na prácu s tradičnými technikami. Plánujeme maľovanie na bavlnenú látku špeciálnou kašou nazývanou „pap“. V prípade záujmu zabezpečíme účastníkom workshopu  aj sprostredkovanie pre  finálnu podobu ich maľovaného textilu do podoby modrotlače, avšak na vlastné náklady účastníka workshopu. Následne si účastník svoj výtvor môže odniesť so sebou domov. 

Názov prímateľa
Mestské kultúrne stredisko Humenné

Celkový rozpočet:
1 920,00 €

Výška podpory:
1 000,00 €