Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

X. sezóna Multimediálneho priestoru pre súčasnú kultúru Nástupište 1-12

Krátky opis
Nat Osborn Band / USA sa predstaví v menšom zostavení naživo na miniturné.
Fotogaléria
Názov podujatia
Koncert Nat Osborn Band/ USA

Miesto konania / kraj
Topoľčany / Topoľčany

Termín konania
30.06.2021

Popis projektu

Americká skupina Nat Osborn Band spája najlepšie prvky rocku, jazzu, soulu, funky a indie-popu.

Aktuálne vyrážajú na miniturné v menšej zostave, kde z pôvodnej sedemčlennej skupiny z newyorského Brooklynu, ktoré sa združuje okolo lídra Nata Osborna, ktorý je aj zakladateľom formácie, sa stretneme naživo s jeho polovičkou kapely. Skupina vznikla v roku 2011, svoj debutový album s názvom The King and The Clown vydala na jar 2013. Odvtedy odohrala viac ako 200 koncertov na oboch stranách Atlantiku. Obľúbená je aj u slovenského publika, na našich pódiách sa objavuje už niekoľko rokov.


Názov prímateľa
Nástupište 1-12

Celkový rozpočet:
40 810,00 €

Výška podpory:
37 000,00 €