Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Labyrinty literatúry

Krátky opis
Poetický večer s čerstvými laureátmi Ceny a Prémie Klubu nezávislých spisovateľov za rok 2020 v Galérii mesta Levoča. Účinkujú: Dana Podracká, Ján Zambor, Madeline Vadkerty, Jana Juhásová Podujatie vzniklo v spolupráci Klubu nezávislých spisovateľov s Knižnicou Jána Henkela v Levoči.
Fotogaléria
Názov podujatia
Labyrinty literatúry

Miesto konania / kraj
Levoča / Levoča

Termín konania
29.06.2021

Popis projektu

Poetický večer s čerstvými laureátmi Ceny a Prémie Klubu nezávislých spisovateľov za rok 2020 v Galérii mesta Levoča dňa 29. 6. 2021 o 18.00 hod.
Účinkujú: Dana Podracká, Ján Zambor, Madeline Vadkerty, Jana Juhásová
Podujatie vzniklo v spolupráci Klubu nezávislých spisovateľov s Knižnicou Jána Henkela v Levoči.

Názov prímateľa
Klub nezávislých spisovateľov

Celkový rozpočet:
5 670,00 €

Výška podpory:
5 000,00 €