Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Deň poézie Pavla Hudáka

Krátky opis
Literárny večer je súčasťou podujatia Deň poézie Pavla Hudáka, na ktorom si pripomenieme poetickú tvorbu regionálneho autora za doprovodu hudby.
Fotogaléria
Názov podujatia
Literárny večer

Miesto konania / kraj
Poprad / Poprad

Termín konania
28.06.2021

Popis projektu

Počas literárneho večera si pripomenieme tvorbu básnika Pavla Hudáka. Prostredníctvom vyzbieraných spomienok poukážeme aj na ľudskú stránku Pavla Hudáka, nielen ako básnika, ale aj ako priateľa, manžela, spolupracovníka...


Názov prímateľa
Podtatranská knižnica v Poprade

Celkový rozpočet:
1 600,00 €

Výška podpory:
1 500,00 €