Hlavná strana


Fond na podporu umenia nenesie žiadnu zodpovednosť za úplnosť, správnosť a pravdivosť, ako ani za legalitu údajov uvedených v tejto časti webového portálu FPU. Všetky zverejnené informácie, v textovej, hypertextovej alebo obrazovej forme sú výlučnou zodpovednosťou prijímateľa finančných prostriedkov poskytnutých Fondom na podporu umenia, ktorý preberá zodpovednosť za zverejnené informácie súhlasom s podmienkami FPU a samotným zverejnením informácií na webovom portáli FPU.

V prípade zistenia, že boli prijímateľom finančnej podpory poskytnutej Fondom na podporu umenia zverejnené nevhodné alebo hanlivé informácie, ktoré sú v rozpore s pravidlami FPU, morálkou a etiketou, Fond na podporu umenia má právo takéto informácie okamžite odstrániť z tejto časti webového sídla. Nevhodný obsah zverejnených príspevkom môžete nahlásiť na e-mailovej adrese propagacia@fpu.sk.

Vzdelávanie v neprofesionálnom umení a astronómii III.

Krátky opis
7. JÚL 2021 KÚZLO ZAŠLÝCH ČIAS - tvorivá dielňa zameraná na maľbu mandál na hodváb. Kde: Krajské osvetové stredisko v Nitre lektorka: Mgr. Erika Ivanová
Fotogaléria
Názov podujatia
KÚZLO ZAŠLÝCH ČIAS - MAĽOVANIE MANDÁL NA HODVÁB

Miesto konania / kraj
Nitra / Nitra

Termín konania
07.07.2021

Popis projektu

Pozývame Vás do Krajského osvetového strediska v Nitre na tvorivú dielňu, kde sa budeme venovať maĺbe na hodváb špecificky maľovaniu mandál. 

Tvorivou dielňou vás bude sprevádzať lektorka, ktorá vám poskytne cenné rady a individuálne konzultácie.

Viac info na www.kosnr.sk

Názov prímateľa
Krajské osvetové stredisko v Nitre

Celkový rozpočet:
18 205,00 €

Výška podpory:
15 000,00 €